Neden Kale Streç ?

Kale Streç olarak son yıllarda sektörün en hızlı yükselen firmaları arasında yer alıyoruz. Ürünlerimizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti en büyük hedefimizdir.

Sağlam Streç Film

Ürünlerimizde kullandığımız maddelerin kalitesine özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin streç film de sağlamlık istediklerinin bilmekteyiz. Bu nedenler tüm streç ürünlerimizin olabileceği en sağlam kaliteye sahip olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin uzun süre dayanıklı kalması içinde ekstra çaba gösteriyoruz.

Streçleme yaparken keskin köşelerin yırtılmasından şikayet etmeye son. Kale streç ürünleri ile en keskin köşeleri bile yırtılma riski yaşamadan kolayca sarabileceksiniz.

Esnek Streç Film

Kaliteli bir streç esnek, dayanıklı ve kolay yırtılmayan streçtir. Streç filmler ile hayatımızın bir çok alanında eşyalarımızı, ihtiyaçlarımızı ve çok değerli ürünleri koruma altına aldığımızı biliyoruz. Esnek ve dayanıklı streç filmlerimizle zorlanmadan ve güvenle streç filmleme yapabileceksiniz.

Ekonomik Streç Film

Kalite ve sağlamlığın yanında bir de ekonomik fiyatlarımızı koyuyoruz. Piyasada çok daha kalitesiz ürünlere aynı paraları ödemek yerine Kale Streç ürünlerine ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Dış Etkenlere Dayanıklı Streç Film

Streç film ile sarılan malzemeler Dünya’nın her yerine yolculuk edebilir. Bu süreçte bir çok hava durumu ve olayı ile karşı karşıya kalabilmektedir. Ürünlerimiz imal edilirken bir çok teste tabi tutularak tüm hava koşullarına ve şartlarına uygun, dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuzluklara karşı dayanıklı olarak üretilmektedir.